Seyahat Organizasyonu


Yolculuğunuz, ihtiyacınızı bizimle paylaşmanızla başlayacaktır. Sizinle hemen irtibata geçilecek, tedavi şekliniz uzman doktorlarımız tarafından belirlenecek, tedavinize ve ihtiyacınıza göre tüm Seyahatiniz ya da bir bölümü TERSAD personeli tarafından oluşturulacaktır.


Konaklama


Konaklama talebiniz, kişiye özgü şekillenecektir. Sizin tedavi şeklinize, yanınızda gelecek aile bireylerine veya arkadaşlarınızın zevklerine göre, 4 veya 5 yıldız veya Apart Hotel organizasyonunuzu TERSAD yapacaktır.

Tedavi şeklinize göre ya da özel talebiniz durumunda mobil sağlık ekibimiz otel odanızda sağlık hizmeti verecektir.


Şehir İçi Ulaşım


Tüm seyahatiniz boyunca ya da Havaalanı-Otel-Klinik transferlerinde özel şöförlü ya da şöförsüz, lüks veya ekonomik araç seçenekleri TERSAD ’ın ulaşım servisinden faydalanabilirsiniz.

Zamanınız olursa tüm Ankara’yı da araçlarımız ve özel rehberlerimizle keşfedebilirsniz.


Turistik Geziler


Talep etmeniz durumunda, doktorlarımıza da danışarak, tedavinize uygun turistik gezilerimizden faydalanabilirsiniz. Türkiye doğal ve kültürel güzellikleri ile dolu bir ülkedir. Tedavi sürenizi TERSAD ’ın size özel hazırladığı tur programları ile güzelleştirelim.


Restaurant Rezervasyonları


Türkiye’nin her bölgesi, enfes yemek çeşitleri ile ünlüdür. Ankara’ya gelmişken bu lezzetleri denemenizi tavsiye ediyoruz, tabi doktorlarımızın kontrolünde.

Restoran seçimini, rezervasyonlarınızı deneyimli TERSAD personeline bırakın.


Alışveriş


TERSAD ’ın deneyimli ekibi ile alışverişinizi daha da zevkli hale getirebilirsiniz. Ne arıyorsunuz? Size hemen en uygun fiyatlı ve çok çeşitli butik ve alışveriş merkezlerini önerelim.


Çeviri Hizmetleri


Talep etmeniz durumunda, tüm tedavi süresince, profesyonel çevirmenlerimiz ile seyahatinizi ve tedavinizi daha rahat geçirebilirsiniz.