VEGAN TİCARİ MARKASI

Vegan standartları konusunda küresel otorite

Vegan Ticari Markası, 1990 yılında The Vegan Society tarafından kurulan ve o zamandan beri vegan ürünlerin daha erişilebilir olmasına yardımcı olan uluslararası kabul görmüş bir vegan ürün sertifikasıdır.

Ticari marka tescili, markalara vegan kimliklerini haykırma konusunda güven vermektedir. Kozmetik, giyim, yiyecek, içecek, ev eşyaları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere dünya çapında 65.000'den fazla sertifikalı vegan üründe Vegan Ticari Markasını arayın!

Vegan Ticari Markası, vegan ürünleri onaylayan en güvenilir vegan standardı ve sembolüdür. Bu Ticari Marka, ürünün vegan olduğunu ve herhangi bir hayvansal içerik içermediğini ve ayrıca her türlü hayvan testinden arındırıldığını garanti eder.

Vegan Ticari Türkiye temsilcisi olan TEVSAD Derneği, sorularınızı yanıtlamak ve ürününüzü bu uluslararası kabul görmüş programa kaydettirmek için ilk adımlarınızda size yardımcı olmak için burada.

FAYDALARI NEDİR?

Başka hiçbir yerde bulamayacağınız zengin bir bilgi birikimine, pazar içgörülerine ve görünürlüğe erişirsiniz. Ürünlerinizin uluslararası alanda en tanınmış ve saygın vegan ürün sertifikasyon programı tarafından bağımsız olarak akredite edilmesi büyük bir başarıdır. Tüketici eğilimleri, alışveriş yapanların bağımsız sertifikalara ve etik standartlara sahip ürünleri tercih ettiğini ortaya koyuyor. Vegan alışveriş yapanlar söz konusu olduğunda araştırmalar bu oranın yüzde 95'e kadar çıktığını ortaya çıkardı. Vegan Ticari Markası tüketicilere güven verir ve işletmenize rekabet avantajı sağlar. Birleşik Krallık Vegan Topluluğu, ürünlerinizi Vegan Ticari Markasına kaydettirme sürecinde size rehberlik edecek deneyimli görevliler sunmaktadır. Ayrıca tüm lisanslı ortaklarına özel promosyon fırsatları sunuyorlar ve medya ağları, Ticari Marka programına yapılan yeni eklemelerin profilini düzenli olarak çıkarıyor.

NASIL KULLANILIR?

Vegan ürünler üreten her işletme, sıkı kriterleri karşıladığı sürece kayıt yaptırabilir. Kayıt süreci, kayıt ve inceleme süreci boyunca işletmenin kararlılığını ve şeffaflığını gerektiren ücretli bir hizmettir. Onaylandıktan sonra, bir işletmeye yenilenebilir bir lisansla resmi Vegan Ticari Marka sembolünü ürünlerine ekleme yetkisi verilir.